Vstopna stran Kontakti
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Vojaški muzej Slovenske Vojske
Sample image

Vojaški muzej Slovenske Vojske
Kadetnica
Engelsova ulica 15
2111 Maribor
Tel.: +386 2 449 5006
Fax: +386 2 449 5377
www.vojaskimuzej.si
E-mail: vojaski.muzej@gmail.com



NAČELNIK VOJAŠKEGA MUZEJA
Polkovnik Miran Fišer
miran.fiser@mors.si
miran.fiser@gmail.com

Administrator
Darja Vidmajer
darja.vidmajer@mors.si
darja.vidmajer@gmail.com

Skupina za vojaškozgodovinske študije

Vodja skupine za vojaškozgodovinske študije
VVU XIII. r. dr. Valerija Bernik
valerija.bernik@mors.si
valerija.bernik@gmail.com

Pedagog andragog VII/2 - II
dr. Blaž Torkar
blaz.torkar@mors.si
blaz.torkar@gmail.com

Pedagog andragog VII/2 - II
mag. Gregor Kastelic
gregor.kastelic@mors.si
kastelic.grega@gmail.com

Skupina za muzeologijo

Vodja skupine za muzeologijo
major mag. Zvezdan Marković
zvezdan.markovic@mors.si
zvezdan.markovic@gmail.com

Koordinator VII/2
Simona Pörš, univ. dipl. zgod.
simona.pors@mors.si
simona.pors@gmail.com

Koordinator VII/2
dr. Martin Premk
martin.premk@mors.si
martin.premk01@gmail.com

Kustos
mag. Matjaž Ravbar
matjaz.ravbar@mors.si
ravbar@gmail.com

Kustos
mag. Mladen Horvat
mladen.horvat@mors.si
mladenhorvat4@gmail.com

Kustos
Rok Filipčič, univ. dipl. zgod.
rok.filipcic@mors.si
file1980@gmail.com

Podčastnik za zbirke SKEV
štabni vodnik Matjaž Česnik
matjaz.cesnik@mors.si

Podčastnik za organizacijsko tehnične zadeve arhivar
štabni vodnik Peter Golež
peter.golez@mors.si

Podčastnik za zbirke restavrator konservator
poročnik Franc Pleteršek
franc.pletersek@mors.si

Podčastnik za zbirke
štabni vodnik Brigita Varl
brigita.varl@mors.si

 
Park vojaške zgodovine Pivka

INFORMACIJE IN REZERVACIJE:

Javni zavod za upravljanje dediščine in turizem Pivka

Park vojaške zgodovine
Kolodvorska cesta 51
SI-6257 Pivka
Slovenija

Tel.: +386 31 775 002
info@parkvojaskezgodovine.si
http://www.parkvojaskezgodovine.si

Sample image

URNIK ZA OBISKE:
JULIJ, AVGUST
vsak dan: 10:00 - 18:00

MAJ, JUNIJ, SEPTEMBER, OKTOBER
ponedeljek-petek: 10:00 - 16:00
sobota, nedelja, državni prazniki: 10:00 - 18:00

MAREC, APRIL
ponedeljek-petek: 11:00 - 15:00
sobota, nedelja, državni prazniki, šolske počitnice: 10.00 - 16.00

JANUAR, FEBRUAR, NOVEMBER, DECEMBER
ponedeljek-petek: 11:00 - 14:00
sobota, nedelja, državni prazniki, šolske počitnice: 10.00 - 16.00

ZAPRTO: 25. december in 1. januar

Za najavljene skupine, večje od 15 oseb, je obisk možen skozi vse leto.